combivent ilaç prospektüsü

Перейти к контенту

Главное меню:

Разное
combivent ilaç prospektüsü
COMBIVENT ölçülü doz inhalatorlü aerosol 10 ml ilaç , COMBIVENT tek doz 20 flakon ilaç prospektüsü, Combivent Tek Doz 20 Flakon - İlaç Prospektüsü, COMBIVENT OLCULU DOZ INHALATORLU AEROSOL 10 ML Prospektüsü , COMBIVENT TEK DOZ 20 FLAKON Prospektüsü ve Yan Etkileri, Combivent 10 Ml Aerosol - İlaç Prospektüsü, , , .
   nemli Uyar !ilacrehberi.com'da kullanlan bilgiler Hekim ve Eczacya Danmann Yerine Geemez. Sitemiz doktorunuzun veya eczacnzn yerini almay hedeflememektedir.Bilgilerin yanl anlalmasndan ve buna bal olarak doabilecek sorunlardan sitemiz yasal sorumluluk altnda deildir.Gerek bir tan ve tedavi iin hasta ve doktorun yzyze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanlmasnn sorumlulugu tmyle kullancya aittir.Trk la Rehberi © 1998-2015 Tm haklar sakldr.    . COMBIVENT ölçülü doz inhalatorlü aerosol 10 ml ilaç prospektüsü Boehringer Ingelheim İlaç Tic. A.Ş. | Güncelleme :19 Nisan 2019. COMBIVENT tek doz 20 flakon ilaç prospektüsü Boehringer Ingelheim İlaç Tic. A.Ş. | Güncelleme :19 Nisan 2019.
Kullanım şekli ve dozu: Erişkin (yaşlı hastalar dahil): Günde 4 defa 2 inhalasyon. İhtiyaç duyulduğunda bu doz, 24 saat içersinde en çok 12 inhalasyon uygulanmak koşuluyla arttırılabilir. Çocuklar:12 yaşından küçük çocuklarda COMBİVENT ile herhangi bir deneyim yoktur.. COMBIVENT OLCULU DOZ INHALATORLU AEROSOL 10 ML yan etkileri, ilaç fiyatı, ilaç prospektüsü, kullanım talimatları, ne için kullanılır ve nasıl kullanılır İlaçlar İlaç A-Z Fihrist. COMBIVENT TEK DOZ 20 FLAKON yan etkileri, ilaç fiyatı, ilaç prospektüsü, kullanım talimatları, ne için kullanılır ve nasıl kullanılır. Combivent 10 Ml Aerosol. Solunum Sistemi » Solunum Sisteminde Tıkanma - Astım İlaçları » Adrenerjikler (İnhalan) Formülü: Farmakolojik özellikleri:. . .
 
Copyright 2019. All rights reserved.
Назад к содержимому | Назад к главному меню